سه شنبه 21 آذر 1396 _ 23 ربيع الأول 1439
اوقات شرعی 
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

استاندار آذربایجان شرقی :

نقش زنان در تحقق برنامه های تبریز 2018 نفر بسیار حائز اهمیت است.

استاندار آذربایجان‌شرقی در نشست تخصصی زنان فعال در حوزه های مختلف گفت: مأموریت اصلی در بحث تبریز 2018 جذب گردشگر خارجی بوده و صرف انتخاب تبریز به ‌عنوان پایتخت گردشگری کافی نیست، باید وقتی گردشگر به تبریز آمد برای روزهای اقامت گردشگران برنامه مناسبی داشته باشیم.
پنجشنبه 16 آذر 1396

سفر یک روزه مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری به شهرستان بستان آباد

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری به همراه جمعی از مدیران و مسئولین استانی، روز چهارشنبه در محل فرمانداری شهرستان بستان آباد حضور یافته و طی یک نشست صمیمی، با فرماندار شهرستان بستان آباد جناب آقای موسوی حسینی دیدار و گفتگو کردند.
پنجشنبه 9 آذر 1396

بازدید مدیر کل امور بانوان و خانواده و هیات همراه از بند نسوان زندان تبریز

جلسه ویژه آسیب شناسی ویژه بانوان با حضور دکتر اشراقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی و جمشیدی مدیرکل زندانهای استان و دیگر کارشناسان ارگانها و نهادهای مرتبط به امور بانوان و خانواده استان در معیت آقایی مدیر زندان تبریز در اتاق کنفرانس زندان مرکزی تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 9 آذر 1396

برگزاری کارگاه آموزشی «توان افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده ها» در شهرستان اسکو

کارگاه آموزشی «توان افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده ها» در شهرستان اسکو برگزار شد.
پنجشنبه 2 آذر 1396

اشراقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

برگزاری اولین نمایشگاه و جشنواره بانوان فناور استان آذربایجان شرقی با حضور 145 نفر از بانوان فناور

همزمان با پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی ، اولین نمایشگاه و جشنواره بانوان فناور از تاریخ 20 الی 24 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز در حال برگزاری است .
دوشنبه 22 آبان 1396

فرماندار شهرستان اهر:

حضور فعال بانوان در عرصه اجتماعی زمینه ساز هدف دار شدن برنامه های بانوان

زاهد محمودی در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان اهربا اشاره به اینکه حضور فعال بانوان در عرصه اجتماعی زمینه‌ساز هدف‌دار شدن برنامه‌های بانوان است، اظهار کرد: شرایط باید به‌گونه‌ای باشد که بانوان برای حضور در عرصه اجتماعی باورپذیرتر شوند.
چهارشنبه 17 آبان 1396

یادواره‌ 267 شهید زن آذربایجان‌شرقی برگزار شد

پروین اشراقی، مدیرکل امور بانوان و خانواده‌ی استانداری آذربایجان شرقی در این یادواره اظهار کرد: زنان کشور ما نقش بی بدیلی در دوران دفاع مقدس داشتند. اینان سبب پایداری و تداوم آئین اسلامی و استمرار نظام شهدا شدند.
چهارشنبه 17 آبان 1396

تاکید مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری برمطالبه گری زنان از دستگاه ها و مسئولین و اشرافیت به ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان

پروین اشراقی در حاشیه سفر یک روزه خود به شهرستان سراب ضمن بازدید از طرح های بانوان کار آفرین شهرستان در جلسه اقتصاد مقاومتی،ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از بانوان کارافرین شهرستان سراب شرکت نمود.
دوشنبه 15 آبان 1396

برگزاری یادواره 267 زن شهیده استان برگزار خواهد شد.

یادواره 267 زن شهیده استان ، فردا در تبریز برگزار خواهد شد.
دوشنبه 15 آبان 1396

نشست تخصصی هم اندیشی رابطین بانوان ادارت شهرستان جلفا

نشست تخصصی هم اندیشی رابطین بانوان ادارات شهرستان با محوریت آسیب شناسی مسائل اجتماعی و بررسی مسائل مربوط به حوزه بانوان شهرستان با حضور فرماندار محترم برگزار شد.
دوشنبه 15 آبان 1396