يکشنبه 3 ارديبهشت 1396 _ 26 رجب 1438
اوقات شرعی 
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

برگزاری سمینار آموزشی نقش مدیران زن استان در ارتقای سلامت اجتماعی

سمینار آموزشی "نقش مدیران زن استان در ارتقای سلامت اجتماعی" با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش با حضورمدیران زن استان برگزار شد.
يکشنبه 3 ارديبهشت 1396

اردوی تفریحی- گردشگری بانوان شاغل در ادارات شهرستان هریس به شهرستان توریستی جلفا

به همت امور بانوان فرمانداری شهرستان هریس ، بانوان شاغل در ادارات شهرستان ، در تور گردشگری یک روزه شهرستان جلفا شرکت نمودند.
شنبه 2 ارديبهشت 1396

برگزاری همايش تحكيم بنيان خانواده و پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در ورزقان

به همت امور اجتماعي و امور بانوان فرمانداري شهرستان ورزقان همايش پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي و تحكيم بنيان خانواده برگزار گرديد.
شنبه 2 ارديبهشت 1396

فراخوان سومین جشنواره استانی مد و لباس آذربایجان شرقی

یکی از مهمترین وجوه اقتصاد مقاومتی درون زایی بودن آن است. وجهی که می توان آن را در فرهنگ و هنر به خوبی دید.از سوی دیگر فرهنگ و هنر می تواند انتقال دهنده ارزشهای اسلامی و ملی و پاسدار آنها باشد
يکشنبه 27 فروردين 1396

به مناسبت سالروز وفات حضرت زینب (س)

حضرت زينب كبرى «عقيله بنى هاشم» ، سوّمين فرزند حضرت امير المؤ منين على بن ابيطالب و حـضـرت فـاطـمـه زهـرا عـليـهـمـاالسـّلام اسـت كـه در روز پـنـجـم جـمـادى الاول سـال پـنجم يا ششم هجرى ، در مدينه طيبه ديده به جهان
پنجشنبه 24 فروردين 1396

برگزاری نشست تخصصی ، زن، سبک زندگی ایرانی – اسلامی در شهرستان هریس

به همت امور بانوان فرمانداری شهرستان هریس ،نشست تخصصی :«زن ،سبک زندگی ایرانی-اسلامی و احیای مکتب فاطمی »با حضور بانوان شاغل در ادارات در سالن فرمانداری شهرستان هریس » برگزار گردید.
پنجشنبه 24 فروردين 1396

فراخوان کارگاه آموزش ، مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده

در راستای سیاست های کلی وزارت ورزش و جوانان در عرصه آموزشهای پیش و پس از ازدواج، یک دوره کارگاه آموزش، مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده در سطح استان ویژه جوانان و زوجهای جوان برگزار خواهد شد.
چهارشنبه 23 فروردين 1396

با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری

مراسم تجلیل از کارکنان زن سازمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س)، جشن میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن با حضور مسوولین و کارکنان زن اداره کل تأمین اجتماعی استان برگزار شد.
پنجشنبه 26 اسفند 1395

برگزاری جشن میلاد کوثر ویژه بانوان شهرستان چاراویماق

ویژه برنامه جشن میلاد کوثر و تکریم مادران و همسران شهداء به مناسبت هفته زن در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار گردید.
چهارشنبه 25 اسفند 1395

برگزاری جشن میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تجلیل از بانوان فعال در شهرستان جلفا

بمناسبت هفته زن مـراسمی با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانـداری، بخشدار مرکزی و رابـطین امور بـانوان در سالن اجتماعات فـرمانداری برگزار گردید.
چهارشنبه 25 اسفند 1395