اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 24 اسفند 1395     |     کد : 193

دیدار معاون سیاسی و امنیتی استانداری و مدیر کل امور بانوان و خانواده از خانواده شهدای مدافع حرم

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری به همراه معاون سیاسی و امنیتی استانداری و جمعی از مدیران استانی از خانواده دو نفر از شهدای مدافع حرم تبریز دیدار نمود.


مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری به همراه معاون سیاسی و امنیتی استانداری  و جمعی از مدیران استانی از خانواده دو نفر از شهدای مدافع حرم تبریز دیدار نمود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مدیران استان به منزل خانواده‌های شهیدان صادق شیبک و محمودرضا بیضایی از شهیدان مدافع حرم در تبریز رفت و در جمع صمیمی آنان، ضمن تقدیر از ایثار و فداکاری شهدای مدافع حرم و صبر و استقامت خانواده های آنان، با بیان اینکه شهدا چراغ هدایت جامعه هستند، گفت: شهدای مدافع حرم از سرمایه گران‌بهای خود گذشتند و جان خود را برای دفاع از انقلاب، نظام و حرم ائمه اطهار(ع) نثار کردند .وی با بیان اینکه همه باید قدردان خانواده‌های شهدا باشیم، اظهار کرد: امنیت، آسایش و آرامش کنونی جامعه در سایه تلاش و از خودگذشتگی شهدا به وجود آمده است .

شایان ذکر است شهید محمودرضا بیضایی در 29 دی 1392 و شهید صادق شیبک در 31 فروردین 1395 در جبهه نبرد با تروریست‌های تکفیری در سوریه به فیض شهادت رسیده‌اند .PDF چاپ