اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 26 اسفند 1395     |     کد : 196

با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری

مراسم تجلیل از کارکنان زن سازمان تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س)، جشن میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن با حضور مسوولین و کارکنان زن اداره کل تأمین اجتماعی استان برگزار شد.

به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س)، جشن میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن با حضور مسوولین و کارکنان زن اداره کل تأمین اجتماعی استان برگزار شد.

پروین اشراقی مدیر کل امور خانواده و بانوان استانداری ضمن تبریک هفته زن  و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، با مطلوب ارزیابی نمودن فعالیت امور بانوان اداره کل تأمین اجتماعی استان، بانوان سازمان تأمین اجتماعی را بانوانی اثرساز و نقش آفرین در حوزه امور اجتماعی دانسته و اذعان داشت بانوان ایران اسلامی مایه مباهات و افتخار برای جامعه هستند که در تمامی دوران ها از جمله مبارزات پیش از انقلاب، جنگ تحمیلی، دوران سازندگی و در حال حاضر در دوران توسعه نقش اساسی داشته و دارند . وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید زیر ساختها و زمینه سازی ها برای حضور موثر زنان فراهم می شود، حضور بانوان در صحنه‌های گوناگون  جامعه را عامل پیشرفت و ترقی اعلام نمودند.

جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان در این مراسم با بیان اینکه ام الائمه حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان یک بانوی بهشتی، الگوی تمامی بانوان و مادران می باشد، اذعان داشت بانوان تأمین اجتماعی استان علیرغم مسئولیت سنگینی که در خانواده دارند، همواره به صورت فعال و موثر در تحقق و برنامه های سازمان تأمین اجتماعی به عنوان سازمان خدماتی که بیش از نیمی از جمعیت استان را تحت پوشش قرار داده است، حضور داشته و در حوزه مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و علمی نیز طی سال اخیر افتخارات حائز اهمیتی را برای سازمان کسب نموده اند.

در پایان این مراسم از بانوان ساعی و تلاشگر، پایاننامه ها و مقالات علمی و نفرات برتر مسابقات ورزشی تجلیل به عمل آمد.

 
PDF چاپ