اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 30 فروردين 1397     |     کد : 344

برگزاری نشست تخصصی بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی

به منظور بررسی برنامه ها و اهداف حوزه زنان و خانواده و برنامه ریزی سفر خانم دکتر ابتکار، معاون محترم رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی، جلسه هماهنگی برنامه های سفر با حضور مشاورین بانوان دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

به منظور بررسی برنامه ها و اهداف حوزه زنان و خانواده و  برنامه  ریزی سفر خانم دکتر ابتکار، معاون محترم رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی، جلسه هماهنگی برنامه های سفر با حضور مشاورین بانوان دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.
صادق زاده مشاور استاندار در امور بانوان وخانواده استانداری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تأکید بر نام‌گذاری سال جدید به نام حمایت از کالای ملی، خاطرنشان کرد : همه می‌توانیم نقش ارزنده و شایسته‌ای را در تحقق این شعار و عملی کردن آن در زندگی اجتماعی و فردی خود ایفا کنیم، البته نقش زنان جامعه به لحاظ تأثیرگذاری، بالطبع برجسته و پررنگ‌تر خواهد بود و رسیدن به مرز خودکفایی جامعه را یاری خواهد نمود.
ایشان همچنین با اشاره به رویداد تبریز 2018 بر ضرورت برگزاری باشکوه برنامه های حوزه زنان  با رویکرد توسعه گردشگری استان تاکید نمود.
صادق زاده  در ادامه ضمن بیان برنامه های پیش بینی شده در جریان سفر، خواستار همکاری هر چه بیشتر دستگاهها در اجرای برنامه های حوزه زنان و خانواده شدند.
 
 
 


PDF چاپ