اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 16 ارديبهشت 1397     |     کد : 349

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم :

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی، زنگ سپاس را در مدرسه دخترانه نمونه دولتی 13 آبان به صدا در آوردند.

رقیه صادق‌زاده با تبریک هفته معلم به جویندگان علم و دانش، 12 اردیبهشت ماه را یادآور جایگاه والای علم و معرفت بیان نموده

رقیه صادق‌زاده با تبریک هفته معلم به جویندگان علم و دانش، 12 اردیبهشت ماه را یادآور جایگاه والای علم و معرفت بیان نموده و گفت: تفکر شهید مطهری باید در سیستم تعلیم و تربیت ما یعنی آموزش و پرورش جاری باشد تا با گسترش اندیشه استاد، نگاه عالمانه به مسائل در جامعه رواج داده شود. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری: «باید مقام معلم در جامعه به گونه‌ای باشد که اگر از یک جوان بپرسند شما می‌خواهید در آینده چکاره شوید، بگوید معلم.»
ایشان در ادامه با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید در زمینه توانمندسازی زنان گفت: بانوان توانمند نقش اساسی در توسعه پایدار دارند، بنابراین سیاستگذاری واقع بینانه و تحول‌آفرین برای نیمی از جمعیت کشور اجتناب‌ناپذیر است. نیمی از جمعیت استان را زنان تشکیل می‌دهند و استفاده از این ظرفیت برنامه جدی و پیش‌روی مسوولان به شمار می‌رود و زنان با تحکیم بنیان خانواده می‌توانند در کاهش آسیب‌های اجتماعی تأثیر خود را داشته باشند.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در خاتمه اظهار امیدواری کردند: ان‌شاا... بتوانیم براساس سیاست‌های کلی جمعیت و خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری و اهداف دولت تدبیر و امید و با همکاری نهادهای ذی‌ربط به منظور تقویت و تحکیم جامعه‌ی خانواده محور و  کارکردهای اصلی آن با رعایت شاخص‌ها و الگوی سبک زندگی اسلامی- ایرانی گام‌های موثرتری برداریم.
 


PDF چاپ