اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397     |     کد : 351

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

طرح ملی توان افزایی زنان با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی برگزار می شود.

طرح ملی توان افزایی با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی با عنوان «مسیر کسب و کار من» همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی ، برای 100 نفر از جوانان صاحب ایده برگزار می گردد.

طرح ملی توان افزایی با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی با عنوان «مسیر کسب و کار من» همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی ، برای 100 نفر از جوانان صاحب ایده برگزار می گردد.
رقیه صادق زاده مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: این طرح با هدف آگاه سازی مخاطبان از مزیت های اقتصادی و فرصت های کسب و کار بومی، آشنایی با فرایند کسب و کار و ترغیب جوانان برای ورود به عرصه کارآفرینی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه طرح ملی توان افزایی زنان با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی با همکاری مشترک معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، مدیریت امور بانوان و خانواده استانداری و بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان برگزار می شود اظهار داشت : در این طرح 100نفر از جوانان علاقمند استان، شناسایی و در سه روز از خدمات آموزشی و مشاوره ای طرح بهره مند می شوند.
مدیر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد : این طرح ویژه بانوان استان است و حداکثر 30 درصد از سهیمه هر استان بر حسب نیاز و علاقمندی به مردان اختصاص پیدا می کند .
رقیه صادق زاده در خصوص شرایط شرکت کنندگان در این طرح با اشاره به رایگان بودن خدمات ارائه شده گفت: جوانان علاقمند به خویش فرمایی، جوانان صاحب ایده و جوانانی که کسب و کار نوپا دارند می توانند در این طرح شرکت کنند.
وی با بیان اینکه شرط سنی شرکت کنندگان 20 تا 40 سال است ، ادامه داد : ثبت نام در این طرح ، صرفا" ازطریق سایت www.foundationed.ir انجام می شود و مخاطبان نهایی از بین ثبت نام کنندگان انتخاب می شوند.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی به خدمات ارائه شده در طرح اشاره کرد و گفت: افراد با شرکت در این طرح می توانند علاوه بر دریافت آموزش هایی در زمینه جستجوی فرصت های کسب و کار و کار آفرینی، ایده یابی، بوم مدل کسب و کار و ترسیم نقشه راه با الگوی کار آفرینیان موفق نیز آشنا شده و از خدمات مشاوره فردی و گروهی جهت تجاری سازی ایده خود بهره مند شوند.
 لازم به ذکر است که زمان نهایی برگزاری رویداد پس از ثبت نام و انتخاب متقاضیان تعیین و به اطلاع رسانده خواهد شد.
 


PDF چاپ