اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 22 خرداد 1397     |     کد : 363

برگزاری جلسه کمیته های تخصصی کارگروه عفاف و حجاب در آذربایجان شرقی

صادق زاده مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و رئیس کارگروه عفاف و حجاب، با اشاره به نحوه تشکیل ستاد صیانت و کارگروهای زیر مجموعه آن، هدف از تشکیل جلسه را بررسی علل راکد ماندن کمیته های پنجگانه اعلام نمودند

صادق زاده مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و رئیس کارگروه  عفاف و حجاب،  با اشاره به نحوه تشکیل ستاد صیانت و کارگروهای زیر مجموعه آن، هدف از تشکیل جلسه را بررسی علل راکد ماندن کمیته های پنجگانه اعلام نمودند. صادق زاده  گفت: كارگروه توسعه و تعميق فرهنگ عفاف و حجاب يكي از سه كارگروه زير مجموعه ستاد صيانت از حقوق شهروندي و امنیت اجتماعی استان مي باشد كه استمرار جلسات آن وابسته به تشكيل جلسات كميته هاي پنجگانه عفاف و حجاب و ارسال مصوبات مي باشد.  
صادق زاده با اشاره به آئین نامه کمیته های پنجگانه زیر مجموعه کارگروه عفاف و حجاب ، خواستار برگزاری مرتب جلسات کمیته ها گردیدند.در ادامه هر یک از روسای کمیته های پنجگانه عفاف و حجاب با ارائه  گزارش  عملکرد خود در سال 96  به بررسی مشکلات خویش در زمینه تشکیل جلسات کمیته ها پرداختند .
برگزاری منظم جلسات کمیته های پنجگانه عفاف و حجاب – معرفی نمایندگان ثابت و تام الاختیار جهت حضور در کمیته های تخصصی  عفاف و حجاب- همکاری در برگزاری همایش  به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب – بررسی نقاط قوت و ضعف مصوبات کمیته های پنجگانه عفاف و حجاب از سوی کارگروه عفاف و حجاب، هماهنگی لازم نسبت به تهیه محتوای آموزشی یکسان جهت اجرا در مدارس و دانشگاهها و دستگاههای اجرایی، با توجه به ایجاد نمایشگاههای مختلف در طول سال در نمایشگاه بین المللی حداقل یک تا دو غرفه برای عفاف و حجاب در نظر گرفته شود  و.. از جمله مصوبات جلسه مذکور بود.
 
 


PDF چاپ