پنجشنبه 4 خرداد 1396 _ 29 شعبان 1438
اوقات شرعی 
 
  معرفی زنان فرهیخته استان

رديف

نام و نام خانوادگي

سمت

1

زينب خانجاني

دكتراي روانشناسي- هيأت علمي-انتخاب به عنوان زن نمونه- استاد نمونه- پژوهشگر اول نمونه

2

سودابه داوران

دكتراي شيمي - برنده جايزه يونسكو- محقق برتر

3

زهرا صلاح زاده

دكتراي فيزيوتراپي -هيأت علمي- استاد نمونه - رتبه اول دكتري تخصصي فيزيوتراپي در كشور

4

ليلي حسني اسكويي

دكتراي رياضيات- لوح تقدير از مقام معظم رهبري-22 مدال كشوري و استاني

5

مينا زلفي ليقوان

دكتراي فيزيك- هيأت علمي- انجام تحقيقات - دبير علمي كنفرانس ها- مقام دوم المپياد فيزيك

6

مژگان لطفي

دكتراي پرستاري- هيأت علمي- طرح هاي مصوب تحقيقي- جشنواره هاي متعدد

7

فرحناز ريحاني فر

جراح و متخصص زنان و زايمان - انتخاب به عنوان زن نمونه و برجسته

8

ليلا كوشنده

كارشناس ارشد الهيات- تأليف مقالات (جايگاه زن در نهج البلاغه)

9

پروين پورعبدالهي

هيآت علمي- تأليف و ترجمه مقاله- استاد نمونه

10

مهناز مرزآبادي

كسب رتبه سوم جهاني در رشته تيراندازي

11

مهناز كاظمي

اولين زن بعد از انقلاب شركت كننده در پارالمپيك

12

اشرف مبعث زماني

كارگر نمونه كشوري

13

معصومه سپهري

لوح تقدير از مقام معظم رهبري- نويسنده كتاب نورالدين پسر ايران

14

فاطمه هريسچيان

مديرعامل كارخانه آذرچاپ- كارآفرين برتر

15

ناهيد بناي باهر

مدير عامل موسسه شميم مهرگان- فعال اجتماعي- NGOفعال

16

پروانه شادي

جوان مخترع برتر- رتبه اول جشنواره خوارزمي

17

منيره افراشته

مدير حوزه علميه  الزهرا(س) و مبلغ برتر

18

رويا عيوضي

جوان مخترع برتر- رتبه اول جشنواره خوارزمي

19

سيما شفايي

موسس موسسه خيريه بناب(دختران بي سرپرست)- NGOفعال

20

اكرم طبقچي

مدير كانون هموفيلي استان

21

خدیجه نره ای

خلبان

22

درنا هرگلی

نفر برتر استانی جشنواره خوارزمی - اختراع شیر برق قابل نصب و ثبت آن

23

سیمین عذرا مشایخی

مسئول فنی داروخانه - مدیر کل کارخانه زهراوی

24

شهلا اقدسی

مخترع دستگاه تصفیه آب خانگی - مقام دوم کشوری در جشنواره خوارزمی - کسب مدال جهانی در کشور مالزی

25

معصومه خاتمیان

دکترای شیمی معدنی - ثبت 5 اختراع - درج 6مقاله در مجله های معتبر

26

معصومه دانا پور

مقام هشتم قهرمانی جهان (مسکو )- مقام دوم قهرمانی کشوری ( در قایقرانی )

27

مهسا پور رحمتی

مقام اول مسابقات بین المللی گرجستان - مقاوم سوم غرب آسیا و مقام اول قهرمانی کشوری- مقام اول مسابقات تایلند (شمشیر بازی )

28

مرضیه صدقی

دو میدانی جانبازان و معلولین-مقام اول کشوری (سه طلا)- سوم پاراآسیایی اینچوان (دو برنز)

29

صدیقه قاسم زاده

جودو - اول قهرمانی کشور جوانان- اعزام به مسابقات آسیایی تایلند و کسب مقام هفتم آسیایی

30

سکینه طیب

تولید کننده زعفران- مبتکر میوه فیسالیز(گرانترین میوه)شهرستان مرند

31

معصومه رستمی

موسس شرکت تعاونی زرین گل (بسته بندی زعفران)شهرستان مرند

32

ثریا محمد پور

نویسنده معلول مبتلا به ام اس - نویسنده کتاب پرتو عشق نهج البلاغه شهرستان چاراویماق

33

سعیده ابراهیمی اصل

دکترای نانو تکنولوژی - مخترع تشک های هوشمند

34

رقیه جوانی میرکوهی

باغداری و پرورش زنبور عسل و پرورش ماهی - موفق به کاشت 60 اصله درخت میوه و دو استخر پرورش ماهی و پرورش زنبور عسل ارگانیک به تعداد 20 کندو

35

رقیه حاتمی

دامداری و تولیدات لبنی و صنایع دستی

36

رباب محمدی

آموزش خیاطی و قالیبافی به بانوان عشایری

37

عهدیه وحیدی

شاعر با سواد ابتدایی و مولف دو کتاب - روستای لیجین ورزقان

38

فریده تطهیری مقدم

احیای سفال فیروزه ای تبریز

39

لیلی صبوری

احداث سوئیت و ویلاهای کوهستانی ارس

40

نعیمه محمدیان

احداث مجموعه باغ تالار

41

لیلا احمد پور

مجتمع بین راهی

42

حبیبه کارزار

جانباز 70%

43

فریبا محمدی

موسس کمپ ترک اعتیاد در تبریز برای اولین بار

44

فیروزه احسان

هنرهای صنایع دستی تلفیقی

45

سوسن عظیم زاده

موسس آموزشگاه رانندگی در بناب با 15 راننده زن